راه اندازی کسب و کار خانگی

راه اندازی کسب و کار خانگی

راه اندازی کسب و کار خانگی

Blog Article

 مشاغل معاملات مالی را برای صاحبان مشاغل کوچک ضبط می کنند. من با دو مادر که در حال حاضر موفق به حسابداری مجازی می شوند ، مصاحبه بسیار خوبی دارم که بدون تجربه قبلی آغاز شده است.


 


یکی از مادران دارای 9 کودک ، مدرسه 6 است و هنوز هم برای تأمین هزینه به عنوان یک حسابدار پاره وقت وقت دارد !! او بیش از 2،000 دلار در ماه می سازد. شما باید در مصاحبه کامل در مقاله چگونه می توانم یک کتابدار را بررسی کنید. راه اندازی کسب و کار خانگی 


 


چقدر می توانم درست کنم؟ دوره Bookkeepers (دوره ای که مادران در آن شرکت کردند) به شما می آموزد که چگونه 60 دلار در هر ساعت شارژ کنید ، اما اگر می خواهید برای یک شرکت کار کنید ، می توانید 15 تا 50 دلار در هر ساعت درآمد کسب کنید.


 


چگونه شروع کنم؟ این آموزش رایگان را بررسی کنید تا مشخص کنید آیا این برای شما مناسب است یا خیر. اگر به عنوان یک حسابدار تجربه دارید ، از موقعیت های حسابداری از راه دور می توانید از Accountingdepcase.com ، Belay ، FlexJobs و Upwork استفاده کنید.


 


4- دستیار مجازی


15 بهترین کار از مشاغل خانگی


 


تبدیل شدن به یک دستیار مجازی کاری عالی از مشاغل خانگی است که می توان در هر مکانی انجام داد. خدمات ارائه شده می تواند شامل همه چیز از مدیریت ایمیل ، ایجاد محتوا ، حسابداری ، طراحی گرافیک ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر باشد!


 


چقدر می توانم درست کنم؟ می توانید هر ساعت 25 تا 100 دلار درآمد کسب کنید.


 


چگونه شروع کنم؟ جینا هورکی ، دستیار مجازی شش رقمی ، برای کمک به شما در شروع کار ، یک دوره 30 روز یا کمتر از دستیار مجازی موفقیت آمیز ایجاد کرده است ، و وی نکاتی را در مقاله من چگونه می توانم یک دستیار مجازی به اشتراک بگذارم.


 


گزارش این آگهی


 


5- رونویسی کنید


15 بهترین کار از مشاغل خانگی که خوب پرداخت می کنند


 


رونویسی ها به فایلهای صوتی گوش می دهند و آنچه را می شنوند ضبط می کنند. اگر صبر و شکیبایی و توانایی نشستن برای مدت طولانی دارید و چشم به جزئیات دارید ، باید رونویسی را در نظر بگیرید.


 


چقدر می توانم درست کنم؟ در صورت شروع کار خود می توانید 7 تا 21 دلار در هر ساعت یا بیشتر درآمد کسب کنید.


 


چگونه شروع کنم؟ از این Mini-Course رایگان برای مرور کامل در زمینه رونویسی و نحوه شروع کار استفاده کنید. من همچنین 4 شرکت دارم که به همراه یک کار در خانه موفق به موفقیت در زمینه رونویسی در مقاله ام در مورد چگونگی کار از خانه های رونویسی هستند.


 


6. شروع یک وبلاگ


15 بهترین کار از مشاغل خانگی


 


وبلاگ نویسی باید شماره یک در این لیست باشد زیرا این همان کاری است که من انجام می دهم و من آن را دوست دارم ، اما می فهمم که این برای همه نیست.


 


وبلاگ نویسی یکی از فرم های مورد علاقه من برای درآمد منفعلانه است. من فقط برای افرادی که مقالات من را از تبلیغات می خوانند ، درآمد کسب می کنم.


 


وقتی تعداد خوبی از مردم در حال خواندن مقالات خود هستند ، درآمد خوبی برای شما به ارمغان می آورد. در اینجا تصویری از درآمد من از روز دیگر است.


 


چگونه می توانم از وبلاگ نویسی به طور مداوم درآمد کسب کنم


 


من می توانم به شما اطمینان دهم ، من این مقاله را امروز ننوشتم و با این حال به من پول می بخشد. من همچنین با مشارکت با شرکت ها و تبدیل شدن به یک "شرکت وابسته" درآمد کسب می کنم. می توانید ببینید که چگونه می توانم بلاگ نویسی کنم.


 


وبلاگ نویسی "مقدار زیادی از کار" را دربر می گیرد (در هر صورت در ابتدا) ، اما اگر در آن جا به آنجا بروید بسیار جایزه دارد.


 


چقدر می توانم درست کنم؟ من وبلاگ نویسان را می شناسم که بین 2000 تا 100000 دلار + ماه (و من یکی از آنها هستم) است


 


چگونه شروع کنم؟ راهنمای گام به گام من در مورد چگونگی شروع یک وبلاگ از ابتدا به همراه محبوب ترین سوله هایی که بیشترین درآمد را کسب می کنند و بیشترین ترافیک را بررسی کنید.


 


 


گزارش این آگهی


 


7. آموزش آنلاین انگلیسی


15 بهترین کار از مشاغل خانگی که خوب پرداخت می کنند


 


اگر مدرک لیسانس ، شهروند یا مقیم دائم ایالات متحده یا کانادا دارید و تجربه تدریس (تدریس ، مربیگری ، کلیسای کودکان و غیره همگی قابل قبول است) ، پس حتماً باید به کودکان انگلیسی آموزش دهید.


 


چقدر می توانم درست کنم؟ 2،000 دلار در ماه فقط 3 ساعت در روز برای VIPKID کار می کند.


 


چگونه شروع کنم؟ ببینید چگونه Brittney Sutton 1700 دلار در ماه کار می کند 2 ساعت شبانه روز برای VIPKID کار می کند و در اینجا لیستی از سایر شرکتهای پیشنهادی که برای آموزش آنلاین استخدام می شوند وجود دارد.


 


http://alireza410.mystrikingly.com/

Report this page