کار در خانه

کار در خانه

کار در خانه

Blog Article

کار در منزل یکی از بزرگترین دغدغه بسیاری از افراد است که قصد دارم در منزل کسب درآمد کنند. خیلی از افراد با من تماس می‌گیرند و می گویند که چطور می توانیم یک کسب و کار در منزل راه اندازی کنیم. که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل و جامع شما را با ایده های پولساز کسب و کار در منزل و خانه آشنا کنم.


 


خیلی از افراد اصلا کار کردن در خارج از منزل را دوست ندارند و بنا به یک سری دلایل نمی‌توانند در بیرون از خانه کار کنند و مشغول به کاری بشوند به همین دلیل به دنبال روش هایی برای کسب و کار در منزل هستند. اگر شما هم جزو این افراد هستید و قصد دارید که کار در منزل داشته باشید درست آمده اید.


 


 


 


با توجه به شرایط نامناسب وضعیت اقتصادی کشورمان شرکت های زیادی در معرض ورشکستگی قرار گرفته اند. و با توجه به شرایط نامناسبی که وجود دارد بسیاری از افراد بیکار هستند. اگرهم کاری داشته باشند از درد حقوق کم ناراضی هستید. و الان بهترین و مناسب ترین کاری که می توانید انجام بدهید این است که یک کسب و کار در منزل برای خودتان راه اندازی کنید. بله درست است، کسب و کار در منزل یا دورکاری یکی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل در دنیاست. امروز قصد داریم برای این افرادی که به فکر راه اندازی کسب و کار در منزل هستند ایده های ناب و پولسازی را معرفی کنیم.


 


 


 


کار در منزل بدون سرمایه


 


 


 


باید بدانید که شرایط الان نسبت به گذشته بسیار فرق کرده است. و هر کاری مخصوصاً کار در منزل با استفاده از تکنولوژی ها راحت تر و بهتر شده است. اما برای این که بتوانید کار در منزل راه اندازی کنید و کسب درآمد داشته باشید به یک سری شرایط نیاز دارید، البته شرایطی که الان همه شما دارید. برای راه اندازی کسب و کار در منزل شما به یک کامپیوتر یا لپ تاپ و اینترنت نیاز دارید.


 


خیلی کم پیش میاد که الان در خانه‌ای اینترنت و کامپیوتر نباشد. پس برای اینکه بتوانید در منزل کار کنید و کسب درآمد داشته باشید باید یک کامپیوتر و اینترنت داشته باشید. چون واقعا الان همه چیز اینترنتی شده است و برای اینکه از دیگران عقب نمانید باید به صورت اینترنتی و از طریق اینترنت محصولات و خدماتتان را هر چند که در خانه هستید بفروشید.


 


 


 


در واقع از طریق اینترنت خیلی راحت می‌توانید بازاریابی کنید و محصولات و خدماتتان را به مخاطبان و کاربرانی که به محصولات و کالای شما نیاز دارند بفروشید.بهتر است از همین حالا به فکر راه اندازی کسب و کار در منزل خود باشید و هیچ بهانه ای نیاورید. این روزها خیلی کمتر کسی پیدا می شود که اینترنت و کامپیوتر نداشته باشد.


 


همانطور که گفتم بزرگترین مشکلی که افراد در راه اندازی کسب و کار در منزل شان دارند این است که نمیدانند از چه راه هایی می‌توانند در خانه درآمدزایی کنند و کسب درآمد داشته باشند. اصلا نگران نباشید چون در ادامه شما را با پولسازترین ایده های کسب و کار در منزل آشنا خواهیم کرد.


 


 


 


همانطور که متوجه شدید در این مقاله قصد دارم راهکارهایی را به شما آموزش بدهم تا همین الان کار در منزل را شروع کنید. همانطور که قبلا هم گفتم ایده هایی که به شما معرفی خواهم کرد نیاز به اینترنت دارند و با استفاده از اینترنت امکان پذیر هستند. یعنی برای اینکه شما بتوانید در منزل کسب درآمد کنید و درآمدزایی داشته باشید باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.


 


همراه من باشید تا شما را با پولسازترین و پردرآمد ترین ایده های کار در منزل آشنا کنم. شما با توجه به شرایطی که دارید می توانید هر ایده ای را که خواستید انتخاب کنید و کار در منزل تان را از همین امروز شروع کنید.


 


 


 


بهترین ایده های کار در منزل با درآمد عالی در ایران


 


 


بهترین ایده های کار در منزل با درآمد عالی در ایران


 


 


 


خوب رسیدیم به یکی از شیرین ترین قسمت های این مقاله. در این قسمت قصد دارم شما را با بهترین ایده های کار در منزل آشنا کنم. همانطور که گفتم کسب و کار در منزل مناسب افرادی است که شرایط و قصد کار کردن در بیرون را ندارند و میخواهند خودشان در منزل کسب و کارشان را راه اندازی کنند.


 


ممکن است خانم خانه داری باشید که شرایط کار کردن در بیرون را نداشته باشید. یا اینکه کارمند باشید که از کار کردن برای دیگران خسته شده باشید و قصد ندارید بقیه عمرتان را برای دیگران کار کنید. برای راه اندازی کسب و کار در منزل ایده هایی را به شما آموزش داده ایم که نیاز به سرمایه زیادی ندارد و یا سرمایه که نیاز دارد بسیار کم و ناچیز است.


 


 


 


این را هم بگویم که ایده هایی که به شما معرفی خواهیم کرد پتانسیل این را دارند که شما را از کار دیگری برای کسب درآمد بیشتر بی‌نیاز کنند هرکدام از ایده هایی که به شما معرفی کردیم را می توانید به عنوان شغل اول و شغل اصلی تان در نظر بگیرید. مطمئن باشید اگر هر کدام از این ایده ها را اجرا کنید به درآمدهای بسیار زیادی خواهید رسید.


 


 


 


و اصلا به این فکر نکنید که چون کار در منزل را انتخاب کردید با راه‌اندازی این ایده ها به درآمد بسیار بالایی نمی رسید. پتانسیل درآمدزایی ایده هایی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد بسیار زیاد است. بسیاری از افراد که در مشاوره های من شرکت کردند با راه اندازی این ایده ها توانستند به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسند. هرچقدر برای کسب و کار در منزل تان بیشتر زمان بگذارید مطمئن باشید زودتر به نتیجه خواهید رسید. و همان طور که گفتم من ایده هایی را به شما معرفی خواهم کرد که برای راه اندازی نیاز به سرمایه ندارند و یا با کمترین سرمایه ممکن می توانید کسب و کار در منزل تان را راه اندازی کنید.


 


پس همراه ما باشید تا شما را با پر درآمد ترین و پولسازترین ایده های کسب و کار در منزل برای خانمها و آقایان آشنا کنم.


 


 


 


۱- راه اندازی سیستم همکاری در فروش در منزل


راه اندازی سیستم همکاری در فروش در منزل


 


یکی از بهترین و پولسازترین ایده ها برای راه اندازی کسب و کار در منزل، راه اندازی سیستم همکاری در فروش کالا و خدمات برای شرکت های دیگر است. اگر توانایی تولید محصول را ندارید یا تخصص و مهارت خاصی در زمینه ای را ندارید می توانید از طریق راه اندازی سیستم همکاری در فروش یا Affiliate Marketing کسب و کارتان را در منزل شروع کنید.


 


این مدل کسب و کار در منزل یکی از مناسب ترین ایده هاست که می توانید بدون هیچ سرمایه ای کارتان را شروع کنید و کسب و کار خانگی را تجربه کنید.


 


 


 


در سیستم همکاری در فروش شما محصولات و کالای دیگران را به صورت آنلاین و اینترنتی میفروشید و به ازای هر فروش مبلغی را دریافت خواهید کرد. آیا تا به حال واژه دراپ شیپینگ را شنیده اید؟ دراپ شیپینگ همان سیستم های خرده فروشی هستند.


 


وب سایت هایی هستند که محصولات و کالای دیگران را به صورت واسطه‌ای میفروشند. این وبسایت ها به هیچ انبار جهت نگهداری محصولات نیاز ندارند. هنگامی که کاربری آن محصول را سفارش می‌دهد آن سفارش را به صورت مستقیم به فروشنده اصلی گزارش می دهد و فروشنده اصلی محصول را برای کاربری که آن را سفارش داده است ارسال می کند و به دست مشتری می رساند.


 


 


 


این ایده یکی از مناسب ترین و پولسازترین ایده های کسب و کار در منزل است. اگر هیچ سرمایه برای راه اندازی کسب و کاری ندارید پیشنهاد می کنم این مدل کسب و کار در منزل را انتخاب و راه اندازی کنید. شاید فکر کنید که درآمدزایی در این مدل چقدر است؟


 


بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران و حتی جهان با استفاده از این مدل سیستم همکاری در فروش توانستن به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسند. بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران دیجی کالا نام دارد توانسته است با فروش محصولات خود و محصولات دیگران به صورت سیستم همکاری در فروش به درآمدهای میلیاردی برسد. در جهان هم فروشگاه اینترنتی آمازون (amazon) با این مدل کسب و کار توانسته است جز ثروت مند ترین کسب و کارها در جهان شناخته شود. جف بزوس مدیر شرکت آمازون با راه اندازی این روش توانسته است جزء ثروتمندترین مردان جهان شناخته شود.


 


 


 


هدف اصلی من اصلا معرفی این افراد نیست. دارم به شما میگویم که افراد زیادی توانستن با راه اندازی این مدل کسب و کاری به درآمد های بسیار زیادی در ماه دست پیدا کنند. اگر این افراد توانستند مطمئن باشید شما هم می توانید. چون شما هیچ تفاوتی با آنها ندارید.


 


اما در ابتدای راه اصلا قرار نیست مثل سایت های دیجی کالا و یا حتی آمازون باشید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در فروش این کالاها و محصولات مشارکت داشته باشید.


 


http://mohammadjarahi.fikket.com/

Report this page